• Banner

  • Banner

  • Banner

  • Banner

Valiklis 5ltr. samanų SAMANOLIS
  • Valiklis 5ltr. samanų SAMANOLIS

Valiklis 5ltr. samanų SAMANOLIS

4134003

Paskirtis:

Valiklis skirtas samanų, dumblių, kerpių, pelėsių ir kitų augalinės kilmės apnašų valymui nuo pastatų sienų, stogų, tvorų, trinkelių, natūralaus akmens, paminklų, medinių konstrukcijų ir kitų paviršių valymui. Valomi paviršiai nekeičia savo spalvos ir nėra ardomi, kadangi sudėtyje nėra agresyvių šarmų ar rūgščių. Nenaudoti žemesnėje nei 0°C temperatūroje, lyjant ar artėjant lietui.

Naudojimas:

Valikliu tolygiai nupurkšti sausą paviršių, esant dideliems užterštumams, pašveisti šepečiu ir palikti 24 val., kad įsigertų. Praėjus 24 val., liekanos nuplaunamos stipria vandens srove arba nušveičiamos šepečių, gausiai nuliejant vandeniu. Stogų nulieti vandeniu nebūtina, kadangi lietus, laikui bėgant, nuplaus augalienos likučius. DĖMESIO!!! Saugokite, kad preparatas nepatektu ant kitų augalų, kadangi priemonės aktyviosios medžiagos veikia augalų chlorofilą, prieš purškiant apdenkite juos.

Produkto išeiga: 100 ml./m2.

Darbų saugos nurodymai:

Dirgina odą. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines. Patekus ant odos: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Patekus į akis: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jeigu akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Tuščią talpyklą praskalauti vandeniu ir perduoti perdirbti.

Sudėtyje yra mažiau kaip 5% kotijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų.

Valiklį laikyti sandariai uždarytoje taroje. Saugoti, kad neužšaltų. Tinka naudoti neribotą laiką. 

7,63 EUR
Su mokesčiais
Kiekis
Yra, pristatymas 2-3 d.d.

Prekė detaliau
4134003
2019-11-12

Sekite mus Facebook'e