• Banner

  • Banner

  • STIHL

  • Banner

  • Banner

  • Banner

Milteliai skruzdžių naikinimui 200g. (diatomitas) tinka augalams EKOzip
  • Milteliai skruzdžių naikinimui 200g. (diatomitas) tinka augalams EKOzip

Milteliai skruzdžių naikinimui 200g. (diatomitas) tinka augalams EKOzip

4711763

Ekozip - priemonė nuo skruzdžių ir kitų ropojančių vabzdžių

Paskirtis: Ekozip – tai gamtoje aptinkama medžiaga diatomitas. Diatomitas gerina dirvožemį ir praturtina augalus, bei tinka kovai prieš skruzdes ir kitus ropojančius vabzdžius. Diatomitas dar kitaip vadinamas infuzorine žeme.

Naudojimas: Naudokite sausose vietose. Skruzdžių naikinimui berkite miltelius ant skruzdžių takų, o kitų ropojančių vabzdžių naikinimui – berkite į plyšius, grindų tarpus ir kitose vabzdžių susitelkimo vietose. Tinka naudoti namuose, šiltnamiuose, įvairiems augalams.

Atsargumo priemonės: Kadangi medžiaga sugeria daug drėgmės ji gali dirginti akis ir nosies gleivinę, todėl siūlome naudoti apsaugines priemones.

Įspėjimas: Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Pakuotė: 200 g

Gamintojas: Minerale, Čekija

4,16 EUR
Su mokesčiais
Kiekis
Nepakanka prekės atsargų


Prekė detaliau
4711763
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Kodas: 4711761

Dirvos priedas kurklių ir kurmių naikinimui NATURZIP 300g.

NATUR ZIP - natūralus dirvos priedas Natūralus dirvos priedas (diatomitas) nuo kurmių ir kurklių, praturtina dirvožemį. Stiprus NATUR ZIP kvapas atbaido jūsų pievos, sodo ar daržo kenkėjus kurmius ir kurklius. Diatomitas turi ir kurklius naikinančią savybę: jo dalelių briaunos pažeidžia kurklį, sugeria jo kūno drėgmę, dėl ko vabzdys išdžiūna. Produktas...

Kaina 4,55 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Sekite mus Facebook'e