• Banner

  • Banner

  • Banner

  • Banner

Dirvos priedas kurklių ir kurmių naikinimui NATURZIP 300g.
  • Dirvos priedas kurklių ir kurmių naikinimui NATURZIP 300g.

Dirvos priedas kurklių ir kurmių naikinimui NATURZIP 300g.

4711761

NATUR ZIP - natūralus dirvos priedas

Natūralus dirvos priedas (diatomitas) nuo kurmių ir kurklių, praturtina dirvožemį. Stiprus NATUR ZIP kvapas atbaido jūsų pievos, sodo ar daržo kenkėjus kurmius ir kurklius. Diatomitas turi ir kurklius naikinančią savybę: jo dalelių briaunos pažeidžia kurklį, sugeria jo kūno drėgmę, dėl ko vabzdys išdžiūna. Produktas tinkamas pasirinkimas vartotojams, kurie negali ar nenori naudoti cheminių produktų.

Naudojimas: paskirstykite šį produktą tolygiai dirvos paviršiuje (maždaug 1 valg. šaukštas 1 m2) arba naudokite aktyviausiose kurmių, kurklių veikimo, pasireiškimo zonose (maždaug 2-3 valg. šaukštai 1 m2).Aspaugos priemonės. Kadangi medžiaga sugeria daug drėgmės ji gali dirginti akis ir nosies gleivinę,todėl rekomenduojama naudoti apsaugines priemones bei vengti patekimo į kvėpavimo takus.

Pakuotės: 300 g 

4,55 EUR
Su mokesčiais
Kiekis
Yra sandėlyje

Prekė detaliau
4711761
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Kodas: 4711755

Apsauga nuo kenkėjų medžiams ir augalams, klijai kamienui VERMIFIX

Vermifix - klijai medžių ir augalų apsaugai nuo vabzdžių Paskirtis: VERMIFIX - klijai  skirti naudoti medžiams, jauniems medžiams plonu kamienu, krūmams. Klijai naudojami sukurti apsaugą prieš ropojančius vabzdžius (skruzdėles, vabalus, lervas ir kitus ropojančius vabzdžius). Klijai yra ne fitotoksiški (nekenkia augalams) ir gali būti saugiai naudojami...

Kaina 5,28 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Sekite mus Facebook'e